DARMOWA
DOSTAWA
WYSYŁKA
CODZIENNIE DO 12:00
14 DNI
NA ZWROT

Kolekcje

Sprawdź wszystkie nasze linie aranżacyjne i zaprojektuj wnętrze swoich marzeń !

Styl nowoczesny
ceny już od 98,00 zł

Nieśmiertelny styl nowoczesny. Kochamy jego prostą, ale zdecydowaną formę. Meble nowoczesne to poszukiwanie futurystycznych kształtów, które przywodzą na myśl high-end'owe wnętrza. Nowoczesne oświetlenie to nowoczesne rozwiązania - geometryczne i precyzyjnie wykonane lampy w stylu nowoczesnym przełamią każdą nudną przestrzeń - zarówno formą, jaki i światłem. Wykorzystanie giętkich pasków ledowych podkreśla nowoczesną, geometryczną bryłę lamp sufitowych lub stołowych w stylu nowoczesnym. Kolekcja Geometria to linia aranżacyjna dla wnętrz nowoczesnych, gdzie wszystkie stoliki, lampy, dodatki w stylu nowoczesnym zostały wybrane przez zespół architektów wnętrz Decobay. 

zobacz wszystkie propozycje

Styl Glamour
ceny już od 99,00 zł

Jedni wybierają wnętrza typowo nowoczesne, inni utrzymane w naturalnej tonacji, a jeszcze inni kochają kontrasty oraz odważne i eleganckie połączenia w stylu Glamour. Kolekcja Contraste jest dedykowana właśnie dla takich gustów. Z jednej strony proste, chłodne akcenty mebli glamour odważnie przełamane mocno dekoracyjnymi elementami bogato zdobionego oświetlenia. Styl Glamour to połączenie nowoczesnych, połyskliwych faktur mebli z bardzo klasycznymi, w swojej formie, elementami dekoracyjnymi. Oświetlenie w stylu glamour to przede wszystkim złoto, czerń, połysk i blichtr. Dla odmiany pufy, stoliki glamour czy szafki glamour to meble o prostej formie, ale wykonane z najlepszych materiałów.

zobacz wszystkie propozycje

Styl loftowy
ceny już od 144,00 zł

Rynek aranżacji i dekoracji wnętrz przeżywa w ostatnich latach prawdziwy rozkwit. Polacy zdecydowali, że chcą mieszkać z gustem - i tak oto Nasze serca zaskarbił sobie styl loftowy, który w Stanach i Europie gości już kilkadziesiąt lat. Surowa stal, stara cegła czy drewniane, poprzemysłowe blaty zagościły w Naszych wnętrzach na stałe. Kolekcja Konstrukt to linia aranżacyjna dedykowana takim właśnie wnętrzom, utrzymanym w stylu loftowym. Oświetlenie sufitowe, lampy stołowe, pufy, meble, dodatki w kolekcji Konstrukt zostały pieczołowicie wyselekcjonowane przez Naszych stylistów tak, żeby doskonale uzupełnić każde pomieszczenie utrzymane w stylu Loft.

zobacz wszystkie propozycje